Menu

قزوین

قزوین

تصاویر دفتر نمایندگی

اخبار

درمان بیماری خونی آلا با سلول های بنیادی خواهرش//فیلم
شنبه، 13 خرداد 1402 - 15:52
بیماری خونی ALL کودک شش ساله با سلول های بنیادی خون بندناف خواهرش که در بانک خون بندناف رویان ذخیره شده بود با موفقیت درمان شد.

سلول های بنیادی خون بندناف سارا؛ هدیه خداوند برای درمان بیماری خونی خواهر بزرگتر
شنبه، 13 خرداد 1402 - 10:44
آلا، کودک 6 ساله کرمانی که مبتلا به یک نوع بیماری خونی بود، سلامتی خود را با سلول های بنیادی خون بندناف خواهرش به دست آورد.
بانک خون بندناف رویان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث
یکشنبه، 07 خرداد 1402 - 14:21
بانک خون بندناف رویان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی (ایران هلث) از ۶ تا ۹ خرداد ماه هر روز از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

نمایندگی بانک خون بند ناف رویان در قزوین از بهمن 1392 فعالیت غیر رسمی خود را آغاز نمود و در خردادماه 93 بطور رسمی و با حضور مدیرعامل محترم شرکت فناوری بن یاخته های رویان افتتاح شد. از ابتدای افتتاح نمایندگی قزوین تا کنون ماهیانه ده ها نمونه خون بند ناف در این نمایندگی فریز شده است. این نمایندگی با کلیه بیمارستان های استان قزوین که عمل زنان و زایمان در آن انجام می شود همکاری دارد اما عمده ی خونگیری ها در سه بیمارستان دهخدا، مهرگان و پاستور صورت می پذیرد.

  •  مسئول دفتر نمایندگی : سرکار خانم فاطمه دولت خواه
  • کارشناسان خونگیر : سرکار خانم مرضیه رستم خانی، سرکار خانم فاطمه دولت خواه، سرکار خانم  سهیلا سرداره، سرکار خانم  وحیده کاظمی

آمار نمونه ها از بدو تاسیس نمایندگی:

344

تلفن

33242334- 028

4698695- 0910

آدرس

قزوین خیابان طالقانی سه راه خیام طبقه ی فوقانی پاساژ علوی