Menu

چهارمحال و بختیاری

چهارمحال و بختیاری

تصاویر دفتر نمایندگی

اخبار

کاربردی نوین از خون بندناف
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 12:34
استفاده از خون بندناف در جهان به درمان کودکانی که در دوران بارداری مادر دچار سکته مغزی شده اند کمک می کند.
دفتر جدید بانک خون بندناف رویان در "پارک وی"
شنبه، 19 خرداد 1403 - 11:19
بانک خون بندناف رویان در راستای ارائه خدمات مطلوب به خانواده های محترم، دفتر پذیرش شماره 2 را در چهارراه پارک وی ، کنار گذر مدرس جنوب افتتاح کرد.
کنگره بین‌المللی وانا با مشارکت هفت کشور به مدت 2 روز در ارومیه برگزار شد
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 11:27
کنگره بین‌المللی وانا با حضور پژوهشگران کشورهایی چون سوریه، عراق، ترکیه، لبنان، مصر، هندوستان و ایران در مدت ۲ روز برگزار شد و جمعه شب در تالار وحدت ارومیه به پایان رسید.

نمایندگی بانک خون بند ناف رویان به طور آزمایشی از 16 فروردین ماه سال 1394 در استان آغاز به کار کرد و اولین قرارداد خود را در تاریخ 1394/01/22 بست و برای نمونه گیری به استان اصفهان رفته و اولین نمونه خود را در بیمارستان شهید صدوقی گرفت.

مرکز نمایندگی بانک خون بند ناف رویان به طور رسمی در تاریخ 1394/02/15 با حضور جناب آقای دکتر ضرابی مدیرعامل بهمراه کارشناسان بانک خون بند ناف رویان تهران، معاون استاندار چهارمحال و بختیاری، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ، نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان رسانه های جمعی و صدا و سیمای استان افتتاح شد.

در این مراسم رسمی که با استقبال مسئولین استانی برگزار شد، دکتر ضرابی در مورد ضرورت آگاه سازی خانواده ها در زمینه های درمانی سلول های بنیادین توضیحاتی را ارائه کردند و سپس با حضور تمامی مسئولین این نمایندگی به طور رسمی آغاز به کار کرد.

  • مسئول دفتر نمایندگی : سرکار خانم سودابه بنی مهدی
  • رابط نمایندگی : سرکار خانم سمیه احمدی فارسانی
  • کارشناس خونگیر : سرکار خانم پریسا احمدی

آمار نمونه ها از بدو تاسیس نمایندگی:

----

تلفن

32253315- ۰38

6851215- 0938

آدرس

شهرکرد، خیابان شریعتی، روبروی اداره دارایی، کلینیک امام علی ، ساختمان دوم