اخبار

اخبار

رئیس پژوهشگاه رویان :لزوم هم‌پایی قوانین با دانش‌علمی سلول درمانی/ذخیره خون بند ناف در بانک عمومی رایگان است
جمعه، 24 آبان 1398 - 12:19
رئیس پژوهشگاه رویان گفت: قوانین و آیین‌نامه‌های اجرایی نیز باید همپای دانش سلول‌های بنیادی به‌روز شود تا خدای ناکرده در این حرکت علمی خللی ایجاد نشود. به کمک قوانین سودجویی‌ها به حداقل می‌رسد.

رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت، :تعداد نمونه‌های شبکه ملی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی به ۱۵۰ هزار مورد خواهد رسید
جمعه، 24 آبان 1398 - 09:48
رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در حال حاضر شبکه ملی اهداکنندگان سلول‌های بنیادی کشور ۶۳ هزار نمونه دارد که در حال برنامه‌ریزی هستیم تعداد این بانک را به ۱۵۰ هزار نمونه برسانیم.

نشست خبری مدیرعامل بانک خون بندناف رویان با اصحاب رسانه 
چهارشنبه، 22 آبان 1398 - 13:42
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز جهانی خون بندناف گفت: پروژه توسعه‌ای در پارک علم و فناوری پردیس در شرف آماده‌سازی است که اوایل سال ۹۹ به بهره‌برداری رسیده و ذخیره‌سازی سلول‌های بنیادی را به بیش از دو برابر افزایش می دهیم به طوری که تا ۲۰ سال آینده امکان ذخیره‌سازی با توجه به مقدار تقاضا وجود داشته باشد و در این حوزه نیازمند حمایت دولت یا خیرین هستیم.

درمان موثر سرطان خون و تالاسمی
پنجشنبه، 02 آبان 1398 - 09:35
مدیرعامل بانک سلول های بنیادی رویان گفت: ۱۲۰ هزار نمونه خون بندناف ذخیره سازی شده که ۲ هزار نمونه آن در استان البرز جمع آوری شده است.

هنریک توسط خون بندناف خودش نجات یافت
دوشنبه، 29 مهر 1398 - 08:49
هنریک در دوره نقاهت از یک آنمی آپلاستیک شدید به دنبال پیوند سلولهای بنیادی حاصل از خون بندناف خود به سر می برد . این اولین بار بود که خون بندناف اوتولوگوس به منظور درمان آنمی آپلاستیک در پرتقال مورد استفاده قرار می گرفت.
حضور شرکت فناوری بن یاخته های رویان در چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی
شنبه، 20 مهر 1398 - 15:14
شرکت فناوری بن یاخته های رویان با حضور در نمایشگاه جانبی چهارمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی که در هتل هما برگزار شد، به معرفی خدمات خود پرداخت.
سمینار یک روزه کاربرد سلول های بنیادی؛ پتانسیل ها و چشم انداز در کرمانشاه برگزار شد
شنبه، 20 مهر 1398 - 10:57
سمینار علمی کاربرد سلول های بنیادی با حضور اساتید برجسته علم سلول درمانی 18 مهرماه در کرمانشاه برگزار و با استقبال حداکثری روبه رو شد. 
پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران 
ﺳﻪشنبه، 16 مهر 1398 - 09:42
شرکت فناوری بن یاخته های رویان در پانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران که از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ مهر ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار شده، پذیرای شرکت کنندگان محترم است.
درمان بیش از ۸۰ بیماری با سلول‌های بنیادی/ذخیره ۱۸ هزار نمونه خون در بانک خون رویان
ﺳﻪشنبه، 16 مهر 1398 - 09:27
مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان گفت: از نظر کاربردی بیش از ۸۰ بیماری با استفاده از سلول‌های بنیادی درمان می‌شود که عمده استفاده از این سلول‌ها برای درمان بیماری‌هایی با منشا خونی، انواع سرطان‌ها، تالاسمی و ... مناسب است.
سلول های بنیادی در درمان 80 بیماری کاربرد دارد
دوشنبه، 15 مهر 1398 - 11:20
مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان پتانسیل درمانی 80 نوع بیماری با سلول های بنیادی خون بندناف را تشریح کرد.
صفحه 5 از 45ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجو در اخبار

آرشیو ماهیانه