اخبار

اخبار

(آرشیو ماه اسفند 1394)

ساعت کاری بانک خون بندناف رویان درایام نوروز
دوشنبه، 24 اسفند 1394 - 16:53
بانک خون بندناف رویان، در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز است.
زندگی دوباره امیرحسن با سلول های خون بندناف برادرش//فیلم
شنبه، 15 اسفند 1394 - 08:25
امیرحسن رشیدی ۱۲ سال دارد و کلاس پنجم است. از ۴ سالگی به بیماری ALL نوع ۲ مبتلا شده بود و بارها و بارها تحت شیمی درمانی قرار گرفت، ولی هر بار بعد از گذشت مدت کوتاهی از قطع درمان، بیماری عود کرد. پزشکان آخرین راه نجات را پیوند از سلول های بنیادی خون بندناف تشخیص داده بودند. وقتی از او پرسیدم چند وقت از پیوند سلول بنیادی برای بیماری ات می گذرد گفت: دو ماه و یک روز! حتی حساب دقایقش را هم داشت.
امیرحسن در آذر ماه سال 93 از نمونه مغز استخوان و سلول های بنیادی خون بندناف برادرش پیوند گرقت. اکنون پس از پیگیری های انجام شده حال عمومی او خوب است و او به مانند همسالانش زندگی عادی خود را سپری می کند.
ناگفته های پدرِ امیرحسن از درمان فرزندش با سلول های بنیادی خون بندناف
جمعه، 14 اسفند 1394 - 11:10
آقای رشیدی پدر امیرحسن، دعوت ما را به بانک سلول های بنیادی خون بندناف رویان با مهربانی پذیرفت و با لهجه شیرین شیرازی ازهمه سختی هایی که از 8 سال پیش تا کنون به دنبال بیماری امیرحسن به وجو آمده، برایمان گفت . او در سال های اخیر تلاش بسیاری را برای بهبود حال پسر کوچکش کرده است و به توصیه دکتر کریمی فوق تخصص خون و سرطان کودکان بیمارستان نمازی شیراز، پیوند سلول بنیادی خون بندناف را آخرین راه درمان فرزندش انتخاب کرد
بانک خون بندناف رویان با تمام توان برای ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف حرکت می کند
شنبه، 08 اسفند 1394 - 13:49
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف، تا کنون بیش از 60هزار نمونه در بانک خانوادگی خون بندناف رویان ذخیره سازی شده است.
بازدید مدیران بانک خون بندناف رویان از کمپانی bio safe و بانک خون بندناف بارسلون(BST)+ عکس
شنبه، 08 اسفند 1394 - 12:59
در بازدید جمعی از مدیران بانک خون بندناف رویان از کمپانی bio safe و بانک خون بندناف اسپانیا، مذاکرات دوجانبه ای برای تبادل دانش، تجربه و تامین تجهیزات صورت گرفت.
گزارش کنگره جهانی خون بندناف ( موناکو 2015) از صنعت ذخیره سازی خون بندناف
شنبه، 01 اسفند 1394 - 13:55
براساس گزارش کنگره جهانی موناکو، از سال 1988 تا سال 2014 ، 53% از پیوندهای خون بندناف در کودکان و 43% از عمل های پیوند سلولی در بزرگسالان انجام شده و از سال 2008 به بعد، پیوند خون بندناف به طور روزافزونی در بزرگسالان از کودکان پیشی گرفته است .

جستجو در اخبار

آرشیو ماهیانه