Menu

اخبار

اخبار

دفتر جدید بانک خون بندناف رویان در "پارک وی"
 

دفتر جدید بانک خون بندناف رویان در "پارک وی"

بانک خون بندناف رویان در راستای ارائه خدمات مطلوب به خانواده های محترم، دفتر پذیرش شماره 2 را در چهارراه پارک وی ، کنار گذر مدرس جنوب افتتاح کرد.
شنبه، 19 خرداد 1403 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی، این دفتر از امروز شنبه 19 خرداد ماه برای ارائه و عرضه خدمات بانک خون بندناف رویان در منطقه شمال تهران به آدرس چهارراه پارک وی، کنار گذرمدرس جنوب، پلاک ١٦، طبقه  اول آغاز به کار کرده است.

شرکت فناوری بن یاخته های رویان از سال ١٣٨٤ ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف نوزادان تازه متولد شده را آغاز کرده و تا کنون موفق به ذخیره سازی بیش از 200 هزار نمونه شده است. این بانک با داشتن ٤٠ نمایندگی در استان های مختلف توانسته است، با استاندارد سازی فرآیند جمع آوری و فریز نمونه های خون بندناف و همچنین مراكز پیوند علاوه بر درمان بیماری های بدخیم و نجات جان انسان ها و افزایش چشمگیر امید به زندگی در كشور، از خروج ده ها هزار دلار ارز برای تامین سلول از سایر كشورها جلوگیری کند.

بانک خون بندناف همانطور که از نام آن پیداست، شرایطی را فراهم می کند تا سلول های بنیادی موجود در خون بندناف تحت شرایط خاصی جمع آوری شده و در بانکی ذخیره شود تا اگر زمانی به سلول های بنیادی برای پیوند نیاز داشتیم ، این منبع ارزشمند براحتی در دسترس باشد و بتوان برای پیوند از آن استفاده کرد .

 

پایان مطلب/

تصاویر
  • دفتر جدید بانک خون بندناف رویان در "پارک وی"
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو در اخبار

آرشیو ماهیانه

Skip Navigation Links.