اخبار

اخبار

دوشنبه 24 مهر 1396
تعداد بازدید: 874
تعداد نظرات: 0

برگزاری گردهمایی سراسری دفاتر نمایندگی بانک خون بندناف رویان درقم

برگزاری گردهمایی سراسری دفاتر نمایندگی بانک خون بندناف رویان درقم
گردهمایی سراسری دفاتر نمایندگی بانک خون بندناف رویان ۲۶ لغایت ۲۸ مهر ماه در هتل پارسیای  قم برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی، دکتر مرتضی ضرابی مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان در خصوص برگزاری گردهمایی دفاتر نمایندگی اظهار داشت: در گردهمایی سالانه دفاتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان، گزارش عملکرد سالانه دفاتر نمایندگی ارزیابی و از دفاتری که بالاترین رتبه را در ارائه خدمات بانک خون بند ناف به خانواده ها داشته باشند، تقدیر می شود.
وی افزود: در این همایش ، همچنین مسئولین دفاتر نمایندگی سراسر کشور در جریان آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه سلول های بنیادی قرار می گیرند.
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان درباره ششمین گردهمایی سالانه دفاتر نمایندگی این مرکز که امسال در شهر مقدس قم برگزار می شود تصریح کرد:  در این گردهمایی از مسئولان استانی، استاندار قم و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و موسسات خیریه و مسئولان جهاد دانشگاهی استان قم و ریاست پژوهشگاه رویان تهران در آئین افتتاحیه و اختتامیه دعوت به عمل آمده است.
ضرابی خاطر نشان کرد: در کنار برگزاری گردهمایی سراسری، جلسه هم اندیشی با  متخصصین خون و آنکولوژی، زنان و زایمان و ماماها که بیشترین همکاری را می توانند با بانک خون بند ناف داشته باشند برگزار می شود.
وی افزود: همچنین روز ۲۸ مهر ماه نیز دیدار با علما و مراجع شهر قم درباره اهمیت ذخیره سازی سلولهای بنیادی خون بندناف انجام می گیرد و از رهنمون های این عزیزان بهره مند خواهیم شد.
 پایان مطلب/
 

تصاویر
  • برگزاری گردهمایی سراسری دفاتر نمایندگی بانک خون بندناف رویان درقم

جستجو در اخبار

آرشیو ماهیانه