اخبار

اخبار

چگونه شارژ سالیانه خود را پرداخت کنیم؟!
 

چگونه شارژ سالیانه خود را پرداخت کنیم؟!

یکشنبه، 20 فروردین 1391 | Article Rating

اعضاء محترم بانک خون بند ناف رویان می توانند  به روش های زیر،  شارژ سالیانه خود را واریز و نسبت به دریافت رسید اقدام کنند.
خاطرنشان می شود در سال جاری مبلغ شارژ سالیانه بانک خون بند ناف رویان،  مبلغ یک میلیون چهل هزار ریال (معادل یکصد و چهار هزار تومان) است.

انواع روش های پرداخت شارژ سالیانه :
1-پرداخت از طریق پورتال شرکت :
شما می توانید با مراجعه به وب سایت بانک خون بند ناف رویان به آدرس www.rsct.ir  وارد پورتال مشتریان شوید و پس از انتخاب گزینه "پرداخت آنلاین" نسبت به پرداخت شارژ سالیانه خود اقدام کنید. در این روش پرداخت شما به صورت خودکار در سیستم ثبت می شود و نیازی به ارائه رسید به بانک خون بند ناف رویان نیست.
2- پرداخت از طریق حواله اینترنتی :
در این روش  شما می توانید از طریق حساب های اینترتی شخصی خود وجه شارژ سالیانه را به شماره حساب های جام بانک ملت و بانک پارسیان واریز کرده و پس از چاپ تراکنش صورت گرفته و درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگی پدر و مادر،  نسبت به ارسال آن از طریق شماره فکس 22301308 اقدام کنید. در این روش حداکثر ظرف 48 ساعت پس از ارسال تراکنش، پرداخت شما در پورتال به ثبت خواهد رسید.
3- پرداخت از طریق فیش نقدی در بانک های ملت و پارسیان:
در این روش شما می توانید پس از مراجعه به شعب بانک های ملت و پارسیان نسبت به پرداخت شارژ سالیانه به شماره حساب های شرکت فن آوری بن یاخته های رویان اقدام کنید. در این روش باید اصل فیش واریزی با مراجعه حضوری و یا ارسال به صورت پستی به صندوق پستی 3165/16765 تحویل داده شود. در صورت مراجعه حضوری، شما می توانید در ساعات اداری (7:30 الی 14:30) با مراجعه به واحد پذیرش نسبت به تحویل اصل فیش واریزی
تصاویر
  • چگونه شارژ سالیانه خود را پرداخت کنیم؟!
ثبت امتیاز
نظرات

دوشنبه, 25 اسفند,1399

webAdmin

سلام خدمت همه اعضای محترم بانک خون بندناف رویان
* بهتر است برای پرداخت شارژ از کامپیوتر استفاده کنید یا درصورت استفاده از موبایل با مرورگرهای کروم یا فایرفاکس اقدام کنید.
* لینک پرداخت شارژ:
https://www.rsct.ir/pricing/subscription
* برای طرح مشکلات و سؤالات خود درباره ذخیره‌سازی خون بندناف، نمونه‌های ذخیره‌شده و یا پرداخت شارژ سالیانه، می‌توانید:
۱- با واحد ارتباط با مشتریان، شماره 02127635000 تماس بگیرید
۲- از طریق واتساپ شماره 09914978276 با واحد ارتباط با مشتریان در تماس باشید

یکشنبه, 24 اسفند,1399

محمدی

سلام چرا هرکاری میکنیم نمیتونیم از طریق اینترنتی پرداخت وجه صورت گیرد .چند بار انجام دادیم اما پول برگشت خورد

یکشنبه, 10 اسفند,1399

مجید کدخدازاده

سلام
من سال ۹۳ فرزندم رد در بانک خون بند ناف عضو کردم و تا الان هم مبالغ رو سال به سال دادم و امسال می خوام آنلاین بدم ولی مشکل شماره پرونده دارم..طرف قرارداد و برگه ها آقای محمد ابراهیم فقیه زاده و نام نوزاد حلما هست .ممنون

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: