مراحل ثبت نمونه در بانک خون بند ناف رويان

 

شما می توانید با ورود به این صفحه، اطلاعات فردی خود را مشاهده کرده و هزینه شارژ سالانه نگهداری سلول های بنیادی خون بندناف فرزند خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

اطلاعات فردی
مشخصاتی که در هنگام عقد قرارداد توسط اعضاء وارد شده، در این صفحه قابل مشاهده میباشد. همچنین اطلاعات تماس توسط شما قابل ویرایش می باشد.
دریافت کلمه عبور
اعضایی که کلمه عبور ندارند می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شخصی و همچنین شماره پرونده نسبت به دریافت کلمه عبور اقدام کنند. در صورت صحت اطلاعات وارده، کلمه عبور مورد نظر مشتری ذخیره خواهد شد.
تغییر کلمه عبور
مشتریانی که جهت ورود به صفحه شخصی (پورتال) ثبت نام کرده اند؛ می‌توانند کلمه عبور خود را تغییر دهند.
پرداخت آنلاین
مشتریانی که جهت ورود به صفحه شخصی (پورتال) ثبت نام کرده اند می‌توانند لیست کامل پرداختها و بدهی هایشان را از این طریق مشاهده کنند. همچنین می‌توانند بصورت آنلاین و به تفکیک قرارداد، وجه پرداخت کنند.
اعضاء محترم بانک خون بند ناف رویان می توانند به روش های زیر، شارژ سالیانه خود را واریز و نسبت به دریافت رسید اقدام کنند.
جهت مشاهده مبلغ شارژ سالانه اینجا کلیک کنید
پرداخت از طریق ورود به صفحه شخصی (پورتال)
پرداخت از طریق حواله اینترنتی
پرداخت از طریق فیش نقدی در بانک های ملت و پارسیان
پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان در بانک خون رویان
پرداخت از طریق دفاتر نمایندگی در مراکز استان ها
 

 

اهمیت نگهداری سلول های بنیادی خون بند ناف بر هیچ کس پوشیده نیست و ممکن است هر خانواده ایی تمایل داشته باشد نسبت به ذخیره سازی سلول های بنیادی اقدام کند اما مواردی وجود دارد که بنا به استاندارد شبکه جهانی سلول های بنیادی نمی توان این سلول ها را جهت انجام پیوند ذخیره کرد
لذا لازم است کلیه خانواده های متقاضی جهت عقد قرارداد این موارد  و  فرم پرسشنامه پزشکی را به دقت مطالعه فرمایند.
سابقه دریافت خون طی یکسال گذشته توسط مادر
سابقه دریافت داروهای هورمونی با منشاء انسانی از قبیل فاکتورهای انعقادی ، ایمنوگلوبولینهای وریدی و برخی داروهای کمک باروری
 
محروم بودن مادر از اهدای خون به دلایلی غیر از ضعف جسمی وکم خونی خفیف
سابقه ابتلا به سرطان در مادر
سابقه شیمی درمانی در یکسال گذشته
سابقه تبخال ادامه دار
سابقه عفونت با سایتو مگالوویروس (CMV) طی بارداری : در این صورت اگر  آزمایش CMV IgM مثبت باشد ،باید آزمایش   CMV PCR  انجام شود یا  درصورت داشتن زمان کافی تا زایمان، دو هفته بعد آزمایش  CMV IgM تکرار گردد.
 
سابقه ابتلا به بیماریهای سیفیلیس ، بروسلوز ( تب مالت ) ، توبرکلوز ( سل ) ، تیفوئید ( حصبه ) ، پاراتیفوئید ( شبه حصبه ) ، ایدز (HIV) ،HTLV ، هپاتیتB ، هپاتیتC   ، لیشمانیوز ( سالک ) ، مالاریا ، کالاآزار ( سالک احشایی ) ، کیست هیداتید در دوران زندگی
 
سابقه انجام پیوند عضو
سابقه ابتلا به بیماریهای آبله مرغان ، سرخجه ، سرخک ، لیستریوز و زونا طی یکسال گذشته
سابقه مصرف داروهای مخدر تزریقی یا داروهای پرورش اندام
سابقه انجام تاتو ، حجامت و خالکوبی طی یکسال گذشته
سابقه ابتلا به هپاتیت A و توکسوپلاسموزیس طی دو سال گذشته
سابقه ابتلا به برخی بیماریهای خود ایمنی مانند : کرون – کولیت اولسراتیو - مالتیپل اسکلروزیس (MS) – میاستنی گراویس ( MG ) – لوپوس در مادر در دوران زندگی
 
سابقه ابتلا به ضایعات ویروسی ( هرپس ) در ناحیه تناسلی

موارد منع قرارداد با توجه به آزمایش مادر
مثبت بودن HBS Ag،HCV Ab ،HIV(I/II)،HTLV(I/II)
مثبت بودن آزمایش VDRL یا RPR و بدنبال آن FTA-abs مثبت
منفی بودن HBS Ag  ولی مثبت بودن HBC Ab Total و تیتر HBS Ab کمتر از 100 و به دنبال آن مثبت بودن HBV PCR
مثبت بودنCMV IgM وبه دنبال آن مثبت بودن CMV PCR
در صورت وجود بیماریهای خاص در خانواده که نیاز به درمان و پیگیری طولانی مدت داشته، لطفا قبل از شروع مراحل عقد قرارداد با پزشک مرکز با شماره تلفن : 27635000 -021 مشاوره نمایید .
 

 

آنچه که با سلول های بنیادی قابل درمان است
با اینکه مدت زمان اندکی از ظهور علم سلول های بنیادی می گذرد، عرصه این علم مرزهای بسیاری را درنوردیده و جهان زیست شناسی و پزشکی را متحول کرده است. سلول های بنیادی دارای پتانسیل بالقوه ای برای درمان و یا کاهش شدت بیماری های صعب العلاج هستند.
این طور نیست که تمام درمان هایی که از سلول های بنیادی در آنها استفاده می شود مربوط به آینده باشد. پزشکان امروزه به طور رایج از درمان های مبتنی بر سلول بنیادی برای مداوای سرطان ها و حتی سوختگی های شدید استفاده می کنند.

 

سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و مادر بر تمامی بانوان ایرانی مبارک
فاطمه(س) به دنیا آمد تا کهکشان خلقت بر گرد وجودش بگردد. به دنیا آمد تا رحمت الهی تجلی دوباره یابد. به دنیا آمد تا خلقت بی معنا نماند و انگشتر وجود بی‌نگین نماند سلام و درود خدا بر تنها انگیزه خلقت، زیباترین آیه وحی،...
ارائه خدمات ذخیره سازی خون بندناف در استان قزوین
ارائه خدمات بانک سلول های بنیادی خون بندناف رویان در استان قزوین فراهم شد
اعلام نرخ جدید عقد قرارداد ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف در سال 1393
نرخ جدید عقد قرارداد سلول های بنیادی خون بندناف در سال 1393 اعلام شد
تغییر نرخ عقد قرارداد ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف و هزینه شارژ سالانه در سال 93
نرخ عقد قرارداد ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف و هزینه شارژ سالانه نگهداری خون بندناف از ابتدای سال 1393 تغییر خواهد یافت
اطلاعیه/ اعلام ساعات کاری بانک خون بندناف رویان در ایام نوروز 93
با توجه به اطلاعیه صادر شده  ساعات کاری واحد پذیرش و ارتباط با مشتریان بانک خون بندناف رویان در نوروز 1393 به شرح ذیل اعلام می گردد :
 1. همکاری با ما

  علاقه مندان به حضور در شرکت فناوری بن یاخته های رویان بانک خون بند ناف- جهت همکاری با این مجموعه در زمینه های تخصصی (علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی و رشته های مرتبط در حوزه سلول های بنیادی ) و همینطور امور اداری این شرکت می توانند فرم درخواست همکاری را تکمیل و ارسال نمایند.
  در صورت نیاز این شرکت از طرف واحد امور اداری و منابع انسانی این شرکت با شما تماس حاصل خواهد شد.
  نخبگان علمی و برگزیدگان علمی دانشگاه‌ها در رشته‌های مرتبط با حوزه فعالیت این شرکت جهت همکاری در طرح های تحقیقاتی و پژوهشی می توانند پیشنهادات خود به آدرس ای میل info@rsct.ir ارسال نمایند.

  جهت تکمیل فرم همکاری روی فرم استخدام کلیک نمایید .(فرم استخدام)


 2. تماس با ما

  آدرس:
  تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم، بعد از میدان بنی هاشم، نبش کوچه حافظ شرقی، پلاک 24

  تلفن:
  021 27 63 50 00
  021 22 51 82 82
  021 22 51 46 52
  021 22 32 74 38
  021 22 32 74 39
  021 22 32 74 40

  نمابر:
  021 22 51 40 52
  021 27 63 53 03 (پیگیری ارسال نمابر)


  کد پستي: 1665666311
  صندوق پستي: 3165-16765
  پست الکترونيک: info@rsct.ir
  پست الکترونيک
  ارتباط با مشتريان: crm@rsct.ir


  صندوق صوتي ارتباط با مشتريان: 
  021 27 635 006

  شماره پيامک:
  30004831
  با ارسال شماره 1 : شماره حساب جهت پرداخت مبالغ قرارداد و شارژ سالیانه با ارسال شماره 2 : نحوه پرداخت مبلغ عقد قرارداد و شارژ سالیانه و با ارسال شماره 3: لیست آزمایشات مادر در ماه نهم بارداری را دریافت نمایید

   

 3. نمایندگی ها

  شرکت فناوری بن یاخته های رویان به جهت یکسان سازی خدمات بانک خون بند ناف به خانواده ها بالغ بر 22 دفتر نمایندگی در سطح استان های کشور با همکاری دفاتر جهاد دانشگاهی مراکز استان ها در سطح کشور و یک دفتر خارج کشور (اربیل-عراق)،  راه اندازی کرده است. هم میهنان به جهت ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بند ناف فرزندانشان می توانند به این دفاتر مراجعه کنند،  همکاران ما  طبق آخرین اطلاعات و استاندارد های تعیین شده،  مراجعه کنندگان را در اتخاذ تصمیم برای استفاده از این فرصت راهنمایی می کنند. کلیه مراحل اولیه از عقد قرارداد تا خونگیری در محل استان دارای دفاتر نمایندگی انجام می شود و پس از آن بر طبق استاندراد های حمل و نقل نمونه و با حفظ زنجیره سرد نمونه به دفتر مرکزی مستقر در تهران به جهت انجام آزمایش های پردازش، HLA، میکروب شناسی، فلوسایتومتری، سرولوژی و نهایتاً ذخیره سازی ارسال می گردد. کلیه اعضاء محترم بانک خون بند ناف رویان که در شهرستان های دارای دفاتر نمایندگی بانک خون بند ناف، مقیم می باشند، جهت پیگیری قرارداد خود می توانند از طریق این دفاتر در محل مرکز استان خود اقدام کنند.
 4. درباره ما

  تحقیقات و سرمایه گذاری های وسیع جهانی در زمینه سلولهای بنیادی و سرعت چشمگیر در پیشرفت های حاصل در درمان بیماریهای لاعلاج از یک سو و پیشرفت های کشورمان در زمینه دستیابی به فناوری سلول های بنیادی و کاربرد آن در طب ازسوی دیگر ضرورت ایجاد کانونی منسجم جهت برنامه ریزی برای کاربردی شدن استفاده از سلولهای بنیادی را محسوس تر ساخته است. به همین منظور شرکت فناوری بن یاخته های رویان در سال 1383 به همت محققان پژوهشکده رویان جهاد دانشگاهی و با همکاری شرکت گسترش صنعت علوم زیستی ( لیدکو ) با هدف تامین سلولهای بنیادی جهت کاربردهای درمانی تاسیس شد که در حال حاضر بانک خون بند ناف این شرکت خدمات جمع آوری ، جدا سازی و ذخیره سازی سلولهای بنیادی خون بند ناف نوزادان را با توافق والدین ارائه می کند . بانک خون بند ناف رویان به عنوان اولین و تنها مرکز جدا سازی و ذخیره سازی سلولهای بنیادی در ایران بر این باور است که تعالی خدمت و توسعه فرهنگ استفاده از سلول های بنیادی در کشور و ارتقاء کیفیت خدمات به منظور بهبود سلامت هموطنان و مردم منطقه جز در سایه اهتمام گروهی و تعهد منسجم سازمان مقدور نیست و از این رو خود را صادقانه متعهد به سیر تعالی سازمان در راستای ارتقاء خدمات ارائه شده با بهره گیری از پیشرفته ترین ابزار و وسایل تخصصی برای جدا سازی ، انجماد و نگهداری سلولهای بنیادی خون بند ناف نوزادان در چهار چوب استانداردهای جهانی می داند و آماده ارائه خدمات به دیگر هم میهنان عزیز و مردم منطقه است.
  سهامداران :
  يژوهشكده رويان جهاد دانشگاهي ‌٥١٪
  شركت گسترش صنعت علوم زيستي ( ليدكو ) ٤٩٪
  مدير عامل : دكتر مرتضي ضرابي
  اعضاء هيئت مديره :
  دكتر حميد گورابي (‌رئيس هيات مديره)
  مهندس كاميار عطايي ( نايب رئيس هيات مديره )
  دكتر احمد وثوق ( عضو هيات مديره )
  مسئول فني :  دکتر سعید آبرون
  مسئول كميته كنترل كيفي : دكتر طاهره زنديه

   

 5. گواهینامه ها و استانداردها

  شرکت فناوری بن یاخته های رویان با در اختيار داشتن تكنولوژي و تلاش در جهت كسب دانش شغلي و با هدف تضمين كيفيت پايدار خدمات خود ، از حدود 4 سال پیش واحد تضمین کیفیت را راه اندازی کرده است.
  این واحد به منظور حصول اطمینان از انطباق فرآیندهای سازمان با استاندارهای بین المللی سیستم مدیریت کیفیت را آغاز کرد و موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001:2008 در زمینه جمع آوری و پردازش سلول های بنیادی خون بندناف شد. همچنین برای اطمینان از انطباق فرآیندهای سازمان با این استاندارد بین المللی، این سازمان سالانه توسط شرکت URS انگلستان ممیزی می شود.شرکت بن یاخته های رویان برای جلوگیری از بروز خطرات وهمچنین پیامدهای بارز زیست محیطی فعالیت های سازمان و همچنین برای حفظ سلامت کارکنان خود اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت زیست محیطی و ایمنی و بهداشت حرفه ایISO 14001:2004 و 18001:2007کرده است. این سازمان برای رسیدگی هرچه بهتر به شکایات و افزایش رضایتمندی مشتریان نیز، سیستم رسیدگی به شکایات مشتری ISO 10002 را تعریف کرده است.